Zdarzyło Ci się wejść kiedyś na halę odlotów i zobaczyć ludzi, którzy siedzą na brudnej podłodze i ładują swoje telefony? A może sam nieraz szukałeś kontaktu żeby podłączyć ładowarkę i jedynym miejscem było to w rogu, obok drzwi do toalety, 20 cm nad podłogą lub gniazdko w samej łazience? Przyznajemy się, że nam też zdarzyło się usiąść na ziemi i ratować swój telefon albo pytać kelnera czy wie, gdzie jest kontakt z którego moglibyśmy skorzystać.
A wystarczyłoby kupić dobry power bank, nie przywiązywać się do jedynego wolnego gniazdka i cieszyć się możliwością swobodnego przemieszczania się.
Tylko jaki power bank wybrać?
Na podstawie GC Prime podpowiemy Wam na jakie cechy powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie power banku. Co pozwoli nam na bycie niezależnym od wtyczek i kontaktów?
Pojemność
Przede wszystkim zwróć uwagę na pojemność power banka. Ona podpowie Ci jak długo będziesz mógł z niego korzystać bez ponownego naładowania. GC Prime posiada pojemność 10000 mAh, dzięki temu pełny akumulator spokojnie wystarczy aby kilkakrotnie naładować Twój smartfon. Możesz go ze sobą zabrać w każdą podróż, nawet jeśli nie będziesz miał dostępu do prądu przez kilka dni.
Szybkie ładowanie Green Cell Ultra Charge
Nie da się ukryć, że żyjemy w czasach mocnego przyśpieszania i że każda minuta jest na wagę złota. Warto zatem zwrócić uwagę czy wybrany power bank posiada technologie szybkiego ładowania.
Green Cell Ultra Charge to nasza autorska technologia, która pozwala na jeszcze szybsze naładowanie Twojego urządzenia. Dzięki temu np. w trakcie przerwy obiadowej albo między zajęciami podładujesz swój telefon czy też tablet nawet o kilkanaście procent.
Mobilność i trwałość
Jeśli poszukujesz power banka z którym będziesz mógł się swobodnie przemieszczać to idealnie byłoby gdyby nie ważył tyle co cegłówka. Waga GC Prime to niecałe 200 gramów, a jego wymiary są podobne do typowego smartfona. Nie musisz się martwić, że będzie za duży do bagażu podręcznego, a jeśli masz małą torebkę lub kieszenie tylko w spodniach – Green Cell Prime też się zmieści.
Solidna obudowa zapewnia bezpieczeństwo i trwałość, a cztery zielone diody będą Cię informować o stanie naładowania power banka. Już nigdy nie wyjedziesz z rozładowanym power bankiem z domu.
A teraz wyobraź sobie, że przychodzisz na dworzec kolejowy i nie rozglądasz się za gniazdkiem, tylko czekasz na swój pociąg, a power bank spokojnie (ale szybko!) ładuje Twój telefon w kieszeni.
Prawda, że tak jest wygodniej?
Krzysztof Wołongiewicz
Mogą Cię zainteresować
Najczęściej oglądane wpisy
- „Podłączony – nie ładuje”- komunikat w systemie Windows (398 196)
- Bateria litowo jonowa – wszystko co musisz o niej wiedzieć (315 431)
- Ile razy power bank naładuje telefon? (261 458)
- Jaki Powerbank zabrać do samolotu? (246 848)
- Jak podłączyć prostownik do akumulatora? (237 927)
- Jak włączyć i wyłączyć szybkie ładowanie w telefonie? (206 086)